Autoryzowany dystrybutor Enscape w Polsce

Zintegrowany przepływ pracy

Dzięki Enscape, modelowanie i wizualizacja (BIM) są wreszcie połączone! W przeciwieństwie do innych programów do renderowania, teraz możesz tworzyć wysokiej jakości rendery bez przerywania projektowania.

Nowa jakość projektowania

Enscape dla Twojego procesu twórczego

Integruje się z
SketchUpRevitArchicadRhinocerosVectorworks

Usprawniony proces prac wstępnych

Szybko powielaj i prezentuj koncepcje, aby opracować strategię i rozwiązania najlepiej odpowiadające wymaganiom danego projektu.

Przenikający się schemat projektu i gotowa wizualizacja budynku
Dach nowoczesnego wieżowca z widocznym schematem projektu

Elastyczne schematy projektów

Osiągnij równowagę pomiędzy otwartością a konkretyzacją pomysłów w procesie podejmowania decyzji projektowych. Twórz piękne i atrakcyjne szkice oraz renderingi bez ograniczeń.

Efektywna praca nad opracowaniem projektu

Renderowanie w czasie rzeczywistym to niezwykle cenne narzędzie podczas spotkań osób zaangażowanych w prace. Umożliwia łatwe gromadzenie uwag oraz analizę feedbacku w celu opracowania najlepszych rozwiązań z perspektywy potrzeb klientów.

Nowoczesna przestrzeń mieszkalna z pytaniem klienta o zmianę tekstury na panele
Projekt budynku koło parku z zielenią i przechodniami

Modele dokumentacji w czasie rzeczywistym

Enscape jest zawsze bezpośrednio powiązany z modelami dokumentacji. Problemy są natychmiast analizowane i kontrolowane w celu opracowania rozwiązań, zanim wpłyną one na harmonogram lub budżet prac.

Analiza fazy budowy z klientem

Dzięki wirtualnej rzeczywistości masz do dyspozycji opcję wizualizacji materiałów i rozkładu wyposażenia przed rozpoczęciem montażu. Dzięki temu architekt może w sposób intuicyjny i niezwykle immersyjny przeanalizować cały projekt z klientem.

Projekt budynku w stylu nowoczesnej stodoly z otaczającą zielenią

Usprawnij swój proces projektowy

Enscape to wtyczka do renderowania w czasie rzeczywistym i VR kompatybilny z SketchUp, Revit, Archicad, Rhinoceros i Vectorworks. Enscape to najprostszy i najszybszy sposób na przekształcenie projektów w immersyjne modele 3D.

Kup teraz